Tüm ürünler
-
Akıllı Ev Güvenlik Alarm Sistemi
-
Parmak İzi Geçiş Kontrol Sistemi
-
Parmak İzi Saat Seyirci Sistemi
-
Yüz Geçiş Kontrol Sistemi
-
Kablosuz Akıllı Kapı Kilidi Tuya TTLock
-
Erişim Kontrolü Okuyucu
-
Kapı Geçiş Kontrol Paneli
-
Elektrikli Manyetik Kilit
-
Elektrikli Sürgülü Kilit
-
Elektrikli Karşılıklı Kilit
-
Elektrikli Kilit Braketi
-
RFID Kart Etiketi
-
erişim kontrol turnikesi
-
Kapı Çıkış Düğmesi
-
Bekçi Tur Devriye Sistemi
-
Otopark Yönetim Sistemi
-
Metal Dedektöründen Geçin
-
USB Parmak İzi Tarayıcı
anahtar kelimeler [ access control rfid reader ] eşleşme 108 Ürünler.
Çift Şeritli Bırak Kol Tripod Stil Erişim Kontrolü Turnike Parmak İzi ve RFID Okuyucu
| Modeli: | TS1200 Serisi |
|---|---|
| Güç gereksinimleri: | 220V/110V AC, 50 / 60Hz |
| Çalışma sıcaklığı: | -28 ila 60 ℃ |
Giriş Bel Yüksek Erişim Kontrolü Turnike Bariyer Kapısı, Metro Tripod Erişim Sistemi
| Güç gereksinimleri: | 220V/110V AC, 50 / 60Hz |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | Kapalı / açık (korunaklı ise) |
| RFID Kart: | Maksimum 30 / dakika |
Dış Su geçirmez IP68 ve Metal Kapaklı Vandal Karşıt RFID Kart Erişim Kontrol Okuyucu
| Kullanıcı Kapasitesi: | 2000 |
|---|---|
| Çevre: | IP68 |
| Kilit Açma Modu: | Kart, PIN, Kart+PIN |
Küçük Güç Erişim Kontrolü Turnike Bariyeri Sessiz Çalışma Kompakt Tasarım
| Güç gereksinimleri: | 220V/110V AC, 50 / 60Hz |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | Kapalı / açık (korunaklı ise) |
| RFID Kart: | Maksimum 30 / dakika |
Bireysel Yakınlık RFID Kart Erişim Kontrol Okuyucu
| Konuşmacı: | Sesli onay veya sessiz mod için programlanabilir sesli zil |
|---|---|
| Kapasite: | Kart kapasitesi: 100 kullanıcı kartı, 5 Master kartı |
| Giriş türü: | Yalnızca Kart |
Depo Erişim Kontrol Sistemi için Profesyonel UHF RFID Entegre Okuyucu
| Modeli: | UF-5106 |
|---|---|
| Okuma Sorgulama: | Buzzer |
| Frekans: | 865-868MHz, 902-928MHz |
RFID Proximity Okuyucu, Tuş Takımı, Proximity Okuyucu Erişim Kontrol Sistemi
| Modeli: | A812 |
|---|---|
| Alarm zamanı: | 1-99s (ayar) |
| Boşta akım: | Boşta akım |
Erişim Kontrolü UHF RFID Entegre Okuyucu 8 Metre Uzun Mesafe kadar
| Modeli: | UF-5106 |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Su geçirmez rütbe: | IP65 |
Yüz Tanıma Erişim Kontrol Sistemi ve RFID Kartı DM10 SRB denetleyici ile Büyük Kapasite
| Model: | FacePro8 |
|---|---|
| Görüntüle: | 8 inç dokunmatik ekran |
| Karar: | 1920x1080 |
Biyometrik Zaman Kaydı ve Kapı Geçiş Kontrol Sistemi/Yüz Tanıma Bataryalı Zaman Seyirci Terminali(uface)
| Modeli: | FA1-H |
|---|---|
| Kamera: | Yüksek Çözünürlüklü Kızılötesi Kameralar |
| Görüntülemek: | LCD Ekran: 4.3" TFT Dokunmatik ekran |


