Tüm ürünler
-
Akıllı Ev Güvenlik Alarm Sistemi
-
Parmak İzi Geçiş Kontrol Sistemi
-
Parmak İzi Saat Seyirci Sistemi
-
Yüz Geçiş Kontrol Sistemi
-
Kablosuz Akıllı Kapı Kilidi Tuya TTLock
-
Erişim Kontrolü Okuyucu
-
Kapı Geçiş Kontrol Paneli
-
Elektrikli Manyetik Kilit
-
Elektrikli Sürgülü Kilit
-
Elektrikli Karşılıklı Kilit
-
Elektrikli Kilit Braketi
-
RFID Kart Etiketi
-
erişim kontrol turnikesi
-
Kapı Çıkış Düğmesi
-
Bekçi Tur Devriye Sistemi
-
Otopark Yönetim Sistemi
-
Metal Dedektöründen Geçin
-
USB Parmak İzi Tarayıcı
anahtar kelimeler [ access control rfid reader ] eşleşme 108 Ürünler.
KR200 125Khz RFID Kart Erişim Kontrolü Kart Okuyucu çıkış Wiegand 26/34 Su geçirmez IP65
| kart: | 125KHz Yakınlık |
|---|---|
| Doğrulama Modu: | kart |
| Boyut: | 85*87*22.5mm |
Hız Kapısı Ofisi Yaya Geçiş Kontrol Turnike, Paslanmaz Çelik Turnike
| Modeli: | TS1222 |
|---|---|
| Güç gereksinimleri: | 220V/110V AC, 50 / 60Hz |
| Çalışma sıcaklığı: | -28 ila 60 ℃ |
KR201 Wiegand 26/34 RFID Kart Erişim Kontrol Okuyucu 13.56Mhz Su geçirmez IP65
| Çıkış biçimi: | 26bit Wiegand (varsayılan)/34 bit isteğe bağlı |
|---|---|
| Malzeme: | Yapısı olan ABS+PC |
| kart: | 13.56MHz kimlik kartı |
KR100 125Khz Erişim Kontrol Kartı Okuyucu 5 cm'ye kadar okuma aralığı Su geçirmez IP65 Wiegand 26/34
| kart: | 125KHz Yakınlık |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Malzeme: | Yapısı olan ABS+PC |
Wifi Tuya IP66 Su geçirmez Erişim Kontrol Sistemi Dokunmatik Klavye RFID Kart Okuyucu TTLock Kapısı ile Bağımsız Erişim Kontrolü
| Türü: | APP + PASSWORD + RFID Kartı |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | Özel logo, TT LOCK veya TUYA APP Control |
| Özel Özellikler: | Hava koşullarına dayanıklı, Kapı çanı düğmesi |
KR202M13.56MHz Erişim Kontrol Kart Okuyucu Şifre ve LED İzleyici ile Su geçirmez IP65
| kart: | 13.56MHz Kart Okuyucu |
|---|---|
| LED Göstergesi: | 2 Renkli LED göstergeler ((Kırmızı ve Yeşil) |
| Ağırlık: | 150g |
Vandal Proof Kablosuz Proximity Kart Okuyucu, Proximity Kapı Erişim Kontrol Sistemi
| Modeli: | A702 |
|---|---|
| Su geçirmez Endeksi: | IP67 |
| Kapasite: | RFID: 2000 Şifre: 2000 |
Şifre, Metal Malzeme Çantası ile Akıllı Ev Erişim Kontrolü Kart Okuyucu
| Modeli: | A808 |
|---|---|
| Su geçirmez Endeksi: | IP67 |
| Kapasite: | Kart: 2000, Şifre: 2000 |
Bağımsız Tuş Takımı Kart Okuyucu Erişim Kontrolü
| Modeli: | A808 |
|---|---|
| Kapasite: | Kart: 2000, Şifre: 2000 |
| Kart türü: | 125 KHz (EM) |
100 V / 240 V Uzun Menzilli Rfid Tag Okuyucu, Pasif Uhf Rfid Okuyucu Kış
| Modeli: | UF-5106 |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Çalışma yolu: | Otomatik çalışan, etkileşimli ve tetikleyici etkin çalışma modunu destekler |


