Tüm ürünler
-
Akıllı Ev Güvenlik Alarm Sistemi
-
Parmak İzi Geçiş Kontrol Sistemi
-
Parmak İzi Saat Seyirci Sistemi
-
Yüz Geçiş Kontrol Sistemi
-
Kablosuz Akıllı Kapı Kilidi Tuya TTLock
-
Erişim Kontrolü Okuyucu
-
Kapı Geçiş Kontrol Paneli
-
Elektrikli Manyetik Kilit
-
Elektrikli Sürgülü Kilit
-
Elektrikli Karşılıklı Kilit
-
Elektrikli Kilit Braketi
-
RFID Kart Etiketi
-
erişim kontrol turnikesi
-
Kapı Çıkış Düğmesi
-
Bekçi Tur Devriye Sistemi
-
Otopark Yönetim Sistemi
-
Metal Dedektöründen Geçin
-
USB Parmak İzi Tarayıcı
anahtar kelimeler [ access control rfid reader ] eşleşme 108 Ürünler.
Şifre Rfid Proximity Kart Okuyucu, Erişim Kontrolü Proximity Okuyucu Yazar
| Türü: | Tuş takımı ile yakınlık kart okuyucu |
|---|---|
| Su geçirmez rütbe: | IP67 |
| Renk: | gri |
Güç Adaptörü Kutusu TCP/IP ve Wiegand ile Sinyal Erişim Kontrol Paneli & Kapı Erişim Kontrol Kartı(C3-100/BOX)
| Tanım: | Güç Adaptörü Kutulu Tek Kapı Geçiş Kontrol Paneli |
|---|---|
| İşlemci: | 32bit MIPS İşlemci |
| kullanıcı: | 30.000 |
4 Kapılı Geçiş Kontrol Paneli için Parmak İzi ve RFID Kartlı Geçiş Kontrol Kartı Güç Adaptörü Kutulu(inBIO460/BOX)
| Ürün Açıklaması: | Güç Kutulu Dört Kapılı Geçiş Kontrol Paneli |
|---|---|
| iletişim: | TCP/IP, RS485, Wiegand girişi/çıkışı |
| Muhafaza: | metal kutu |
TCP/IP'li İki Kapılı Geçiş Kontrol Kartı ve 2 kapı için Wiegand Sinyal Geçiş Kontrol Paneli(C3-200)
| Ürün Adı: | 2 Kapı Geçiş Kontrol Paneli |
|---|---|
| İşlemci: | 32bit MIPS İşlemci |
| Veri deposu: | 32 milyon bit |
Alarm ve Kapı Çanı ile Küçük Boyutlu Dokunmatik Ekran Biometrik Parmak izi Erişim Kontrol Sistemi
| Özel Özellikler: | Zaman ve Katılım ve Erişim Kontrol Sistemi |
|---|---|
| Ağ: | TCP/IP, RS485, USB Anahtar |
| Türü: | Parmak izi+Parolan, Parmak izi+Kimlik kartı+Parolan, Parmak izi+IC kartı+Parolan |
KR101 13.56 Mhz IC Erişim Kontrol Kartı Okuyucu Wiegand 26/34 ile su geçirmez IP65 içeride veya dışarıda
| kart: | 13.56MHz Yakınlık |
|---|---|
| Okuma aralığı: | 5CM'ye kadar (13,56MHz) |
| Boyut: | 77*43*16mm |
KR100 Dış Erişim Kontrolü RFID Kart Okuyucu 13.56Mhz RFID Yakınlık Okuyucu IP65 Su geçirmez
| kart: | 13.56MHz Yakınlık |
|---|---|
| Su geçirmez: | IP65 |
| Doğrulama Modu: | kart |
Bina Geçiş Kontrol Sistemleri Bırakma Kolu Turnike, Elektronik Turnike Kapıları
| Modeli: | TS1211 |
|---|---|
| Güç gereksinimleri: | 220V/110V AC, 50 / 60Hz |
| Çalışma sıcaklığı: | -28 ila 60 ℃ |
Standart Çıkış WG 26/34 KR202 ile RFID Kart Erişim Kontrol Kart Okuyucu ve Şifre Klavyesi
| Ürün: | Tuş Takımlı RFID Kart Okuyucu |
|---|---|
| Su geçirmezlik Seviyesi: | IP65 |
| kart: | 125KHz Yakınlık |
KR201 RFID Kart Erişim kontrol kartı okuyucu Wiegand 26/34 Su geçirmez IP65 125Khz
| Güç / Akım: | DC 6-14V / Maks.70mA |
|---|---|
| Malzeme: | Yapısı olan ABS+PC |
| Renk: | Siyah |


