Tüm ürünler
-
Akıllı Ev Güvenlik Alarm Sistemi
-
Parmak İzi Geçiş Kontrol Sistemi
-
Parmak İzi Saat Seyirci Sistemi
-
Yüz Geçiş Kontrol Sistemi
-
Kablosuz Akıllı Kapı Kilidi Tuya TTLock
-
Erişim Kontrolü Okuyucu
-
Kapı Geçiş Kontrol Paneli
-
Elektrikli Manyetik Kilit
-
Elektrikli Sürgülü Kilit
-
Elektrikli Karşılıklı Kilit
-
Elektrikli Kilit Braketi
-
RFID Kart Etiketi
-
erişim kontrol turnikesi
-
Kapı Çıkış Düğmesi
-
Bekçi Tur Devriye Sistemi
-
Otopark Yönetim Sistemi
-
Metal Dedektöründen Geçin
-
USB Parmak İzi Tarayıcı
anahtar kelimeler [ access control rfid reader ] eşleşme 108 Ürünler.
Tuş Yüksek Güvenlik Seviyesi ile Taşınabilir RFID Proximity Kart Okuyucu
| Modeli: | A810 |
|---|---|
| Su geçirmez Endeksi: | IP67 |
| Alarm zamanı: | 1-99s (ayar) |
Otomatik Kapı Açacağı İçin Moda Tasarımı Rfid Proximity Kart Okuyucu
| kart: | 125KHz Proximity |
|---|---|
| Range Oku: | 10CM'ye kadar (125KHz) |
| Çıkış formatı: | 26 / 34bit Wiegand (varsayılan) |
Keypad ile DC12V-DC24V Yakınlık Kart Okuyucu / 1-99s Alarm Zamanı
| Modeli: | A810 |
|---|---|
| Kilit Çıkışını Kilitle: | ≤3A |
| Çalışma voltajı: | DC12V-DC24V |
Su geçirmez IP65 Paslanmaz Çelik SilkID Parmak izi okuyucu RS485
| Özel özellik: | Suya Dayanıklı Parmak İzi ve RFID Kart Okuyucu |
|---|---|
| İşlemci: | 324MHZ |
| iletişim: | RS485 |
Düşük Voltaj Alarmı/Uzak Kontrol APP/Anahtar Parmak izi RFID Kartı Şifre WIFI Kablosuz Uzaktan Kontrol Akıllı Kapı Kilit
| Kart+Şifre+Parmak izi kapasitesi: | 300 grup |
|---|---|
| Kilit Açma Modu: | Uygulama, Şifresi, Parmak izi, Bilezik, Kart veya Anahtar |
| Kullanıcı Kapasitesi: | 9 grup yöneticisi |
Bluetooth Parmak İzi Kart Okuyucu Erişim Kapı Kilidi Kontrol Sistemi Güvenlik Giriş
| Modeli: | UL-900 |
|---|---|
| Düşük güç alarmı: | 4.8V |
| Bluetooth standart: | Bluetooth 4.0 BLE |
Yarı Otomatik Tripod Bariyer Kapısı, 3 Kol Turnike Açılmış Vida veya Bağlantı Elemanı Yok
| Güç gereksinimleri: | 220V/110V AC, 50 / 60Hz |
|---|---|
| Nominal Güç: | 60W |
| isteğe bağlı işlev: | Denetleyici ve RFID Okuyucu veya Denetleyici ve Parmak İzi ve RFID Okuyucu |


