Tüm ürünler
-
Akıllı Ev Güvenlik Alarm Sistemi
-
Parmak İzi Geçiş Kontrol Sistemi
-
Parmak İzi Saat Seyirci Sistemi
-
Yüz Geçiş Kontrol Sistemi
-
Kablosuz Akıllı Kapı Kilidi Tuya TTLock
-
Erişim Kontrolü Okuyucu
-
Kapı Geçiş Kontrol Paneli
-
Elektrikli Manyetik Kilit
-
Elektrikli Sürgülü Kilit
-
Elektrikli Karşılıklı Kilit
-
Elektrikli Kilit Braketi
-
RFID Kart Etiketi
-
erişim kontrol turnikesi
-
Kapı Çıkış Düğmesi
-
Bekçi Tur Devriye Sistemi
-
Otopark Yönetim Sistemi
-
Metal Dedektöründen Geçin
-
USB Parmak İzi Tarayıcı
anahtar kelimeler [ access control rfid reader ] eşleşme 108 Ürünler.
Anti - Pass Back ile Taşınabilir Yakınlık Kart Okuyucu Şifre Erişim Kontrol Sistemi
| Modeli: | A103 |
|---|---|
| Görüntüleme: | 2.4 inç TFT renkli ekran 320 * 240 piksel |
| İsteğe bağlı: | Pil, Dil, |
Su geçirmez IP65 Taşınabilir RFID Kart Okuyucu Zaman Kaydı ve Parmak izi Zaman Katılım Sistemi
| Ürün Açıklaması: | IP65 su geçirmez biyometrik zaman katılım sistemi |
|---|---|
| Dil: | Çoklu dil seçilebilir |
| Konuşmacı: | Beep |
Dokunmatik panel parmak izi ve RFID kart erişim kontrol okuyucu destek şifresi ve WiFi APP
| Özel özellik: | Giriş kontrol sistemi |
|---|---|
| Ağ: | TCP veya Bağımsız |
| iletişim: | Wifi isteğe bağlı olarak |
TCP/IP/USB ve pil ile biyometrik parmak izi erişim kontrolü ve zaman katılım sistemi
| Özel Özellikler: | Erişim Kontrol Sistemi, Dahili Pil |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | Yazılımın yeniden yapılandırılması, Özelleştirilmiş logo, Çevrimiçi teknik destek |
| Doğrulama Türü: | Parmak İzi+Kod |
Kablosuz WIFI RFID Kart Okuyucu TCP/IP ve USB Portlu Zaman Katılım ve Erişim Kontrol Sistemi
| Özellik: | WIFI ile RFID Kart Erişim Kontrol Sistemi |
|---|---|
| LCD Ekranı: | 2,4'' TFT LCD renkli ekran |
| Konuşmacı: | Sesli Komut (dil seçilebilir) |
Havaalanı Geçiş Kontrol Ekipmanları Bel Yüksek Turnike Kapısı Güvenliği Ve Kolaylığı
| Modeli: | TS1022 |
|---|---|
| isteğe bağlı işlev: | Denetleyici ve parmak izi ve rfid okuyucu |
| Güç kaynağı: | 110V/220V AC, 50 / 60Hz |
Yüz ve Parmak İzi Sabit Kol Köprü Yarım Boy Turnike Geçiş Kontrol Sistemi
| Güç gereksinimleri: | 220V/110V AC, 50 / 60Hz |
|---|---|
| Nominal Güç: | 60W |
| isteğe bağlı işlev: | Denetleyici ve RFID Okuyucu veya Denetleyici ve Parmak İzi ve RFID Okuyucu |
Spor Salonu Futbol Parmak İzi Geçiş Giriş Turnike, Metal Turnike Kapısı
| Güç gereksinimleri: | 220V/110V AC, 50 / 60Hz |
|---|---|
| Nominal Güç: | 60W |
| isteğe bağlı işlev: | Denetleyici ve RFID Okuyucu veya Denetleyici ve Parmak İzi ve RFID Okuyucu |
Avuç İçi Okuyucu ve Yüz Tanıma Erişim Kontrol Sistemi ve RFID Kart Sıcaklık Algılama Özellikli Saat Seyirci Terminali
| Model: | FA6000 |
|---|---|
| Ürün Açıklaması: | RFID Kart Okuyucu ile Hızlı Yüz Tanıma Erişim Kontrolü Biyometrik Zaman Seyirci Sistemi |
| İşletim sistemi: | Linux işletim sistemi |
Web sunucusu ve Anti-Pass Back fonksiyonu ile RFID Yakınlık Kartı Erişim Kontrol Okuyucu
| Giriş türü: | Yalnızca kart, Yalnızca PIN, Kart+PIN |
|---|---|
| Özellikler: | RFID Kart Erişim Kontrol Sistemi |
| Kart Kapasitesi: | 30.000 kart |


