Tüm ürünler
-
Akıllı Ev Güvenlik Alarm Sistemi
-
Parmak İzi Geçiş Kontrol Sistemi
-
Parmak İzi Saat Seyirci Sistemi
-
Yüz Geçiş Kontrol Sistemi
-
Kablosuz Akıllı Kapı Kilidi Tuya TTLock
-
Erişim Kontrolü Okuyucu
-
Kapı Geçiş Kontrol Paneli
-
Elektrikli Manyetik Kilit
-
Elektrikli Sürgülü Kilit
-
Elektrikli Karşılıklı Kilit
-
Elektrikli Kilit Braketi
-
RFID Kart Etiketi
-
erişim kontrol turnikesi
-
Kapı Çıkış Düğmesi
-
Bekçi Tur Devriye Sistemi
-
Otopark Yönetim Sistemi
-
Metal Dedektöründen Geçin
-
USB Parmak İzi Tarayıcı
anahtar kelimeler [ access control rfid reader ] eşleşme 108 Ürünler.
Pilli RFID Kart Okuyucu Zaman Seyirci ve Parmak İzi Geçiş Kontrol Terminali
| kullanım: | Zaman Seyirci ve Basit Geçiş Kontrol Sistemi |
|---|---|
| Dil: | 40'tan fazla tip çoklu dil seçeneği |
| Doğrulama: | Parmak izi + Kimlik kartı + USB bağlantı noktası |
Bağımsız Yakınlık Kimlik Kartı Erişim Kontrolü ve Renkli Ekran Zaman Katılım Sistemi
| Özel Özellikler: | RFID kartı Erişim Kontrolü ve Zaman Katılım Terminalı |
|---|---|
| Türü: | RFID Kartı + Şifre |
| LCD Ekranı: | 2.0 inçlik TFT LCD Renkli Ekran |
Biyometrik Bırak Kol Tripod Turnike Kapısı RFID Okuyucu Ve SUS304 Paslanmaz Çelik
| Modeli: | TS1011 |
|---|---|
| isteğe bağlı işlev: | Denetleyici ve RFID Okuyucu |
| Güç kaynağı: | 110V/220V AC, 50 / 60Hz |
USB portlu Pil Parmak İzi ve RFID Kart Saat Seyirci ve Erişim Kontrol Sistemi
| kullanım: | Bettery ile Zaman Seyirci ve Geçiş Kontrol Sistemi |
|---|---|
| LCD ekran: | 2,8 inç TFT Ekran |
| Konuşmacı: | Sesli Komut (dil seçilebilir) |
EM Kilitli Şifre Rfid Yakınlık Kart Okuyucu 125 khz Bip Hoparlör
| Modeli: | A702 |
|---|---|
| Kart türü: | EM |
| Hoparlör: | bip |
Su geçirmez parmak izi ve RFID kart okuyucu erişim kontrol paneli FR1200 ile çalışır
| Türü: | parmak izi okuyucu |
|---|---|
| Sensör: | Optik Sensör |
| Çözünürlük: | 1280x960 |
Biyometrik Parmak İzi Geçiş Kontrol Sistemi ve RFID Kart Okuyucu Pilli Seyirci Terminali
| kullanım: | Röle ile Biyometrik Zaman Seyirci |
|---|---|
| LCD ekran: | ANDROID, IOS |
| Ekran boyutu: | 2,8 inç TFT Ekran |
Harici Buzzer Kontrollü 13.56MHz Kart Okuyucu ve Yazıcı 26bit Wiegand
| kart: | 13.56MHz |
|---|---|
| Range Oku: | 5CM'ye kadar (13,56 MHz) |
| Su geçirmez: | IP65 |
4G Biometrik Zaman Katılım Sistemi
| System: | Android System |
|---|---|
| CPU: | Quad-core,1.5G Hz |
| Camera: | 2MP Dual Camera |
Biyometrik Yüz/RFID kartı/Avuç içi Erişim Kontrol Sistemi ve Zaman katılım Desteği WiFi ve 4G Fonksiyonu
| Modeli: | Facepro1-4g |
|---|---|
| Kart Kapasitesi: | 10.000 Kimlik Kartı, (Opsiyonel: IC kart işlevi) |
| İşlemler: | 200.000 Günlük |


