Tüm ürünler
-
Akıllı Ev Güvenlik Alarm Sistemi
-
Parmak İzi Geçiş Kontrol Sistemi
-
Parmak İzi Saat Seyirci Sistemi
-
Yüz Geçiş Kontrol Sistemi
-
Kablosuz Akıllı Kapı Kilidi Tuya TTLock
-
Erişim Kontrolü Okuyucu
-
Kapı Geçiş Kontrol Paneli
-
Elektrikli Manyetik Kilit
-
Elektrikli Sürgülü Kilit
-
Elektrikli Karşılıklı Kilit
-
Elektrikli Kilit Braketi
-
RFID Kart Etiketi
-
erişim kontrol turnikesi
-
Kapı Çıkış Düğmesi
-
Bekçi Tur Devriye Sistemi
-
Otopark Yönetim Sistemi
-
Metal Dedektöründen Geçin
-
USB Parmak İzi Tarayıcı
Dayanıklı Şifre Kapı Kilidi, Acil Mekanik Anahtarlı Uygulama Kontrollü Kapı Kilidi
| Kilit malzemesi: | Krom Kaplama ile Çinko Alaşım |
|---|---|
| Kilidini modu: | Cep telefonu, şifre, mekanik anahtar |
| Şifre uzunluğu: | 4-8 basamak |
Moda Tasarım Şifre Kapı Kilidi Yüksek Güvenlik APP / Mekanik Anahtar Kontrolü
| Modeli: | UL-110BL |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 4PC 1.5V AA Alkalin Piller |
| Güç ömrü: | 12-18 Ay |
Bluetooth Tam Akıllı Ev Sistemi Parmak Dokunmatik Tuş Şifre Kapı Kilidi
| Modeli: | UL-110BL |
|---|---|
| Kilidini modu: | Cep telefonu, şifre, mekanik anahtar |
| Çalışma sıcaklığı: | 0 derece-70 derece |
Eviniz İçin Temassız Parmak İzi Kapı Kilitleri, Bluetooth Giriş Kapı Kilidi
| Modeli: | UL880 |
|---|---|
| Malzeme: | Zamak döküm |
| Kayıt hızı: | <0,5 S |
Ultra İnce Panel Ve Saplı Konut Akıllı Kablosuz Tuş Kapı Kilidi
| Bluetooth standart: | Bluetooth 4.0 BLE |
|---|---|
| Parmak izi sensörü tipi: | Yarıiletken |
| Düşük güç alarmı: | 4.8V |
Düşük Voltaj Uyarısı ile Gizli Anahtar Deliği Uzaktan Kumanda Şifre Kapı Kilidi
| Modeli: | UL-580 |
|---|---|
| Kilidini modu: | Parmak izi, şifre, mekanik anahtar |
| Şifre uzunluğu: | 10 basamak |
PIN Kodu Şifre Kapı Kilitleri Parmak İzi Tanıma Kolay Ayarı
| Modeli: | UL-300BL |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 4 adet 1.5V AA Alkalin Piller |
| Kilit malzemesi: | Krom Kaplama ile Çinko Alaşım |
Sürgü Düğmesi ile Sıcak Satış Şifre Tuş Konut Kapı Kilidi
| Modeli: | UL-580 |
|---|---|
| Kilit malzemesi: | Krom Kaplama ile Çinko Alaşım |
| Güç kaynağı: | 4 adet 1.5V AA alkalin piller |
Düşük voltajlı Uyarı Fonksiyonu ile Şifre ve Parmak İzi Kapı Kilidi
| Modeli: | UL-580 |
|---|---|
| Kilit malzemesi: | Krom Kaplama ile Çinko Alaşım |
| Kilidini modu: | Parmak izi, şifre, mekanik anahtar |
Krom Kaplama Muhafaza Güvenlik Şifre Kapı Kilidi ile Çinko Alaşım
| Kilit malzemesi: | Krom Kaplama ile Çinko Alaşım |
|---|---|
| Kilidini modu: | Parmak izi, şifre, mekanik anahtar |
| Güç Besleme gerilimi: | 5V-DC6V |


