Tüm ürünler
-
Akıllı Ev Güvenlik Alarm Sistemi
-
Parmak İzi Geçiş Kontrol Sistemi
-
Parmak İzi Saat Seyirci Sistemi
-
Yüz Geçiş Kontrol Sistemi
-
Kablosuz Akıllı Kapı Kilidi Tuya TTLock
-
Erişim Kontrolü Okuyucu
-
Kapı Geçiş Kontrol Paneli
-
Elektrikli Manyetik Kilit
-
Elektrikli Sürgülü Kilit
-
Elektrikli Karşılıklı Kilit
-
Elektrikli Kilit Braketi
-
RFID Kart Etiketi
-
erişim kontrol turnikesi
-
Kapı Çıkış Düğmesi
-
Bekçi Tur Devriye Sistemi
-
Otopark Yönetim Sistemi
-
Metal Dedektöründen Geçin
-
USB Parmak İzi Tarayıcı
anahtar kelimeler [ access control rfid reader ] eşleşme 108 Ürünler.
Su geçirmez IP68 RFID Erişim Kontrol Kartı Okuyucu WIFI APP ile uzaktan kumanda
| Konuşmacı: | Sesli onay veya sessiz mod için programlanabilir sesli zil |
|---|---|
| Kapasite: | Kart kapasitesi: 100 kullanıcı kartı, 5 Master kartı |
| Tanımlamalar: | <= 20ms |
Açık ve Yakın Kapı için Onaylı LED RFID Erişim Kontrol Kartı Okuyucu CE
| Modeli: | D8-RE |
|---|---|
| Erişim modu: | Sadece kart |
| Maks. Okuma mesafesi: | 3-5cm |
Şifre ve RFID Kart Erişim Kontrol Okuyucu Su geçirmez IP65
| Özel Özellikler: | Giriş kontrol sistemi |
|---|---|
| Ağ: | bağımsız |
| Doğrulama Modu: | Kart, PIN, PIN/Kart, Kart+PIN |
WIFI Tuya Akıllı Güvenlik Kapı Kilitli Biometrik Parmak izi Erişim Kontrol Okuyucu Metal Klavye ile IP66 Su geçirmez
| Tanıma Türü: | Parmak İzi+APP+Şifre+RFID Kart |
|---|---|
| Ürün Adı: | Biyometrik Akıllı Erişim Kontrol Okuyucu |
| Kullanıcı Kapasitesi: | 1000 kullanıcı (988 ortak kullanıcı + 2 panik kullanıcısı +10 ziyaretçi kullanıcı) |
RFID Kartı USB, RS232 veya TCP/IP Arayüzü ile 1D ve 2D dönüştürücü QR kod erişim kontrol okuyucu
| Ürün Adı: | USB bağlantısı olan QR/RFID kart okuyucu |
|---|---|
| tanımlama yöntemi: | QR kodu/LC kartı/kimlik kartı/NFC kartı |
| İletişim Modu: | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
RFID Kartı ve QR Kodu Erişim Kontrolü USB, RS232 veya TCP/IP Arayüzü ile QR kodu erişim kontrol okuyucu
| Sıklık: | 125KHz+13.56Mhz+QR kodu |
|---|---|
| İletişim: | Wiegand 26/34 bit & RS485 |
| tanımlama yöntemi: | QR kodu IC kartı ID kartı NFC kartı |
PIN kodu ve RFID kart erişim kontrol okuyucu IP68 su geçirmez ve vandalizm karşıtı özelliklere sahip metal kapağı
| Girme koruma derecesi: | IP67 |
|---|---|
| Klavye: | Beyaz arka ışık, Sayı tuşları 0-9, fonksiyon tuşları *, #, Çan |
| Erişim Kontrol Arayüzü: | Elektrikli kilit, çıkış düğmesi, alarm, zil, kapı sensörü |
Siyah Erişim Kontrol Kart Okuyucu İç ve Dış Duvarlara Kolayca Monte Edilir
| Modeli: | D8-RE |
|---|---|
| Görüntüleme: | LCD Ekran Yok |
| Erişim modu: | Sadece kart |
KR200 13.5Mhz IC Kart Erişim Kontrol Kart Okuyucu Su geçirmez IP65 ABS Plastik
| Ürün: | IC kart erişim kontrolü okuyucu |
|---|---|
| Boyut: | 85*87*22.5mm |
| Çalışma sıcaklığı: | -10° ila +65°C |
İnce Tip Bağımsız Proximity Okuyucu, Wiegand 26 Erişim Kontrolü Rfid Okuyucu
| Modeli: | A810 |
|---|---|
| Okuma aralığı: | 3cm-5cm |
| Çalışma voltajı: | DC12V-DC24V |


