Tüm ürünler
-
Akıllı Ev Güvenlik Alarm Sistemi
-
Parmak İzi Geçiş Kontrol Sistemi
-
Parmak İzi Saat Seyirci Sistemi
-
Yüz Geçiş Kontrol Sistemi
-
Kablosuz Akıllı Kapı Kilidi Tuya TTLock
-
Erişim Kontrolü Okuyucu
-
Kapı Geçiş Kontrol Paneli
-
Elektrikli Manyetik Kilit
-
Elektrikli Sürgülü Kilit
-
Elektrikli Karşılıklı Kilit
-
Elektrikli Kilit Braketi
-
RFID Kart Etiketi
-
erişim kontrol turnikesi
-
Kapı Çıkış Düğmesi
-
Bekçi Tur Devriye Sistemi
-
Otopark Yönetim Sistemi
-
Metal Dedektöründen Geçin
-
USB Parmak İzi Tarayıcı
anahtar kelimeler [ access control rfid reader ] eşleşme 108 Ürünler.
Su geçirmez tuş takımı erişim kontrolü yakınlık okuyucu
| Modeli: | A812 |
|---|---|
| Su geçirmez Endeksi: | IP67 |
| Alarm zamanı: | 1-99s (ayar) |
Tuş Takımı RFID Kart Okuyucu, 13.56MHz Kart Erişim Kontrolü RFID Okuyucu
| kart: | 13.56MHz Kart Okuyucusu |
|---|---|
| Range Oku: | 5CM'ye kadar (13,56 MHz) |
| Çıkış formatı: | 26 / 34bit Wiegand (varsayılan) |
Parmak izi ve RFID Kart Erişim Kontrolü Okuyucu Destek Şifre ve BT TUYA APP
| Türü: | Parmak izi+Kimlik kartı+PIN, Parmak izi+IC kartı+PIN, Parmak izi+Kimlik kartı+PIN+TUYA, Parmak izi+I |
|---|---|
| Özellik: | Giriş kontrol sistemi |
| Uygulama: | Kapalı |
Parmak izi ve RFID Kart Erişim Kontrolü Okuyucu Destek Şifre Su geçirmez IP65
| Türü: | Parmak izi+Kimlik kartı+PIN, Parmak izi+IC kartı+PIN |
|---|---|
| Özel Özellikler: | Giriş kontrol sistemi |
| Ağ: | bağımsız |
KR102 Erişim Kontrolü Klavye Giriş Şifresi ve 2 Renkli LED İzleyici ile RFID Kart Okuyucu13.56MHz okuyucu
| kart: | 13.56MHz Kart Okuyucu |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -10 derece 60 derece |
| Okuma aralığı: | 5CM'ye kadar (13,56MHz) |
Parmak İzi ve RFID Kart Okuyucu ile Üç Kol Erişim Kontrolü Turnike Bariyer Kapısı Sistemi
| Güç gereksinimleri: | 220V/110V AC, 50 / 60Hz |
|---|---|
| Nominal Güç: | 60W |
| isteğe bağlı işlev: | Denetleyici ve RFID Okuyucu veya Denetleyici ve Parmak İzi ve RFID Okuyucu |
RFID kartı ve biyometrik parmak izi erişim kontrol sistemi ve yerleşik pil ile biyometrik zaman hazırlık sistemi
| Ürün Adı: | RFID Kart ve Parmak İzi Geçiş Kontrol Sistemi |
|---|---|
| Türü: | Parmak İzi+Şifre+Kart |
| Özel Özellikler: | Dahili batarya |
Büyük Kapasite Biometrik Parmak izi Erişim Kontrolü ve Kamera ve Dahili Pille Zaman Katılım TCP/IP USB
| Ürün Adı: | Parmak İzi Saatli Devam ve Geçiş Kontrol Sistemi |
|---|---|
| LCD Ekranı: | 3,5" TFT Renkli Ekran |
| Özelleştirilmiş destek: | Yazılımın yeniden yapılandırılması, Özelleştirilmiş logo, Çevrimiçi teknik destek |
Tuya APP ile biyometrik parmak izi erişim kontrolü IP68 Su geçirmez Klavye Dokunmatik Ekran TTLCOK APP ile RFID Kart Okuyucu
| Ürün Adı: | Biyometrik Akıllı Erişim Kontrol Okuyucu |
|---|---|
| Türü: | Parmak İzi+APP+Şifre+RFID Kart |
| Kullanıcı Kapasitesi: | 1000 kullanıcı (988 ortak kullanıcı + 2 panik kullanıcısı +10 ziyaretçi kullanıcı) |
KR102 Su geçirmez IP65 125Khz yakınlık erişim kontrol kart okuyucu klavyesi Wiegand26/34 ile
| Sıklık: | 125KHz yakınlık kart okuyucu |
|---|---|
| Model: | KR102E |
| Şifre: | PIN biçimi için 8 bit |


