Tüm ürünler
-
Akıllı Ev Güvenlik Alarm Sistemi
-
Parmak İzi Geçiş Kontrol Sistemi
-
Parmak İzi Saat Seyirci Sistemi
-
Yüz Geçiş Kontrol Sistemi
-
Kablosuz Akıllı Kapı Kilidi Tuya TTLock
-
Erişim Kontrolü Okuyucu
-
Kapı Geçiş Kontrol Paneli
-
Elektrikli Manyetik Kilit
-
Elektrikli Sürgülü Kilit
-
Elektrikli Karşılıklı Kilit
-
Elektrikli Kilit Braketi
-
RFID Kart Etiketi
-
erişim kontrol turnikesi
-
Kapı Çıkış Düğmesi
-
Bekçi Tur Devriye Sistemi
-
Otopark Yönetim Sistemi
-
Metal Dedektöründen Geçin
-
USB Parmak İzi Tarayıcı
RFID Proximity Okuyucu, Tuş Takımı, Proximity Okuyucu Erişim Kontrol Sistemi
Ürün ayrıntıları
| Modeli | A812 | Alarm zamanı | 1-99s (ayar) |
|---|---|---|---|
| Boşta akım | Boşta akım | Çalışma sıcaklığı | -30 derece-60 derece |
| Su geçirmez Endeksi | IP67 | Kart türü | EM |
| Vurgulamak | wireless proximity card reader,keypad card reader access control |
||
Ürün Açıklaması
Kolay Kurulum Suya ve Vandal dayanıklı Standalone RFID Proximity Kart Okuyucu ile Tuş Takımı
Ürün Açıklaması
Bu, RFID Proximity Kart Erişim Kontrol cihazının basit ve bağımsız bir tarzıdır ve -30 ℃ ile 60 ℃ arasında son derece doğal bir ortamda çalışabilir ve vandal geçirmezdir. Küçük boyutlu ve zarif tasarım, kolay ve basit bir şekilde monte edilmesini sağlar.
Özellikler
Şartname
| model | A812 |
| Alarm zamanı | 1-99s (ayar) |
| Boşta akım | ≤70mA |
| Çalışma sıcaklığı | -30 derece-60 derece |
| Çalışma Nemi | % 10 ila% 90 |
| Su geçirmez Endeksi | IP67 |
| Kapasite | RFID: 2000 Şifre: 2000 |
| Kart tipi | EM |
| konuşmacı | bip |
| Okuma aralığı | 3cm-5cm |
| Çalışma gerilimi | DC12V-DC24V |
| Kilit Çıkışını Kilitle | ≤3A |
| Alarm Akımı Çıkışı | ≤1A |
| Kapı röle zaman | 1-99s (ayar) |
| İletişim | Wiegand 26 |
| boyut | 135 * 78 * 24.5mm |
| Ağırlık | 0.35kg |
| İşlev Desteği | EM Kilidi, Elektrikli Kilit, Kapı Sensörü, Çıkış Düğmesi, Zil, Alarm, Yardımcı Okuyucu |

Önerilen Ürünler


