Tüm ürünler
-
Akıllı Ev Güvenlik Alarm Sistemi
-
Parmak İzi Geçiş Kontrol Sistemi
-
Parmak İzi Saat Seyirci Sistemi
-
Yüz Geçiş Kontrol Sistemi
-
Kablosuz Akıllı Kapı Kilidi Tuya TTLock
-
Erişim Kontrolü Okuyucu
-
Kapı Geçiş Kontrol Paneli
-
Elektrikli Manyetik Kilit
-
Elektrikli Sürgülü Kilit
-
Elektrikli Karşılıklı Kilit
-
Elektrikli Kilit Braketi
-
RFID Kart Etiketi
-
erişim kontrol turnikesi
-
Kapı Çıkış Düğmesi
-
Bekçi Tur Devriye Sistemi
-
Otopark Yönetim Sistemi
-
Metal Dedektöründen Geçin
-
USB Parmak İzi Tarayıcı
anahtar kelimeler [ card reader access control systems ] eşleşme 95 Ürünler.
Küçük Güç Erişim Kontrolü Turnike Bariyeri Sessiz Çalışma Kompakt Tasarım
| Güç gereksinimleri: | 220V/110V AC, 50 / 60Hz |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | Kapalı / açık (korunaklı ise) |
| RFID Kart: | Maksimum 30 / dakika |
Popüler Wiegand Proximity Okuyucu, Şifre Proximity Erişim Kontrol Sistemi
| Modeli: | A810 |
|---|---|
| Su geçirmez Endeksi: | IP67 |
| iletişim: | Wiegand 26 |
Yüz Tanıma Biometrik Zaman Katılım Ve Erişim Kontrol Sistemi Web Yazılımı FA1000 ile
| Görüntüle: | 4.3 inç HD dokunmatik ekran |
|---|---|
| Yüz kapasitesi: | 500 |
| Kart Kapasitesi: | 1.000 |
Wiegand sinyali ile su geçirmez IP65 RFID kart erişim kontrol okuyucu
| türü: | Kimlik kartı okuyucu, IC kart okuyucu |
|---|---|
| Su geçirmezlik Seviyesi: | IP65 |
| Özel Özellikler: | Giriş kontrol sistemi |
KR102 Erişim Kontrolü Klavye Giriş Şifresi ve 2 Renkli LED İzleyici ile RFID Kart Okuyucu13.56MHz okuyucu
| kart: | 13.56MHz Kart Okuyucu |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -10 derece 60 derece |
| Okuma aralığı: | 5CM'ye kadar (13,56MHz) |
Biyometrik Yüz/RFID kartı/Avuç içi Erişim Kontrol Sistemi ve Zaman katılım Desteği WiFi ve 4G Fonksiyonu
| Modeli: | Facepro1-4g |
|---|---|
| Kart Kapasitesi: | 10.000 Kimlik Kartı, (Opsiyonel: IC kart işlevi) |
| İşlemler: | 200.000 Günlük |
Standart Çıkış WG 26/34 KR202 ile RFID Kart Erişim Kontrol Kart Okuyucu ve Şifre Klavyesi
| Ürün: | Tuş Takımlı RFID Kart Okuyucu |
|---|---|
| Su geçirmezlik Seviyesi: | IP65 |
| kart: | 125KHz Yakınlık |
Şifre, Metal Malzeme Çantası ile Akıllı Ev Erişim Kontrolü Kart Okuyucu
| Modeli: | A808 |
|---|---|
| Su geçirmez Endeksi: | IP67 |
| Kapasite: | Kart: 2000, Şifre: 2000 |
4 Kapılı Geçiş Kontrol Paneli için Parmak İzi ve RFID Kartlı Geçiş Kontrol Kartı Güç Adaptörü Kutulu(inBIO460/BOX)
| Ürün Açıklaması: | Güç Kutulu Dört Kapılı Geçiş Kontrol Paneli |
|---|---|
| iletişim: | TCP/IP, RS485, Wiegand girişi/çıkışı |
| Muhafaza: | metal kutu |
Güç Adaptörü Kutulu İki Kapılı Erişim Kontrol Paneli Erişim 3.5 Yazılımını Destekler TCP/IP/RS485/Wiegand(inBio260/BOX)
| Tanım: | güç adaptörü kutusu ile iki kapılı erişim kontrolü |
|---|---|
| Kontrol Edilen Kapı Sayısı: | 2 kapı |
| RAM/Flash Bellek: | 32M bit/128M bit |


