Tüm ürünler
-
Akıllı Ev Güvenlik Alarm Sistemi
-
Parmak İzi Geçiş Kontrol Sistemi
-
Parmak İzi Saat Seyirci Sistemi
-
Yüz Geçiş Kontrol Sistemi
-
Kablosuz Akıllı Kapı Kilidi Tuya TTLock
-
Erişim Kontrolü Okuyucu
-
Kapı Geçiş Kontrol Paneli
-
Elektrikli Manyetik Kilit
-
Elektrikli Sürgülü Kilit
-
Elektrikli Karşılıklı Kilit
-
Elektrikli Kilit Braketi
-
RFID Kart Etiketi
-
erişim kontrol turnikesi
-
Kapı Çıkış Düğmesi
-
Bekçi Tur Devriye Sistemi
-
Otopark Yönetim Sistemi
-
Metal Dedektöründen Geçin
-
USB Parmak İzi Tarayıcı
anahtar kelimeler [ card reader access control systems ] eşleşme 95 Ürünler.
Spor Salonu Futbol Parmak İzi Geçiş Giriş Turnike, Metal Turnike Kapısı
| Güç gereksinimleri: | 220V/110V AC, 50 / 60Hz |
|---|---|
| Nominal Güç: | 60W |
| isteğe bağlı işlev: | Denetleyici ve RFID Okuyucu veya Denetleyici ve Parmak İzi ve RFID Okuyucu |
Yüz Tanıma sistemi Biyometrik Zaman Seyirci Sistemi ve web yazılımı ile erişim kontrolü
| Model adı: | FA2000 |
|---|---|
| Tanım: | Hızlı Yüz Erişim Kontrolü ve Zaman Seyirci Terminali |
| Yüz kapasitesi: | 1.500 |
Havaalanı Geçiş Kontrol Ekipmanları Bel Yüksek Turnike Kapısı Güvenliği Ve Kolaylığı
| Modeli: | TS1022 |
|---|---|
| isteğe bağlı işlev: | Denetleyici ve parmak izi ve rfid okuyucu |
| Güç kaynağı: | 110V/220V AC, 50 / 60Hz |
4G Biometrik Zaman Katılım Sistemi
| System: | Android System |
|---|---|
| CPU: | Quad-core,1.5G Hz |
| Camera: | 2MP Dual Camera |
TCP/IP/USB ve pil ile biyometrik parmak izi erişim kontrolü ve zaman katılım sistemi
| Özel Özellikler: | Erişim Kontrol Sistemi, Dahili Pil |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | Yazılımın yeniden yapılandırılması, Özelleştirilmiş logo, Çevrimiçi teknik destek |
| Doğrulama Türü: | Parmak İzi+Kod |
Dokunmatik panel parmak izi ve RFID kart erişim kontrol okuyucu destek şifresi ve WiFi APP
| Özel özellik: | Giriş kontrol sistemi |
|---|---|
| Ağ: | TCP veya Bağımsız |
| iletişim: | Wifi isteğe bağlı olarak |
Web sunucusu ve Anti-Pass Back fonksiyonu ile RFID Yakınlık Kartı Erişim Kontrol Okuyucu
| Giriş türü: | Yalnızca kart, Yalnızca PIN, Kart+PIN |
|---|---|
| Özellikler: | RFID Kart Erişim Kontrol Sistemi |
| Kart Kapasitesi: | 30.000 kart |
Pilli RFID Kart Okuyucu Zaman Seyirci ve Parmak İzi Geçiş Kontrol Terminali
| kullanım: | Zaman Seyirci ve Basit Geçiş Kontrol Sistemi |
|---|---|
| Dil: | 40'tan fazla tip çoklu dil seçeneği |
| Doğrulama: | Parmak izi + Kimlik kartı + USB bağlantı noktası |
Bağımsız Yakınlık Kimlik Kartı Erişim Kontrolü ve Renkli Ekran Zaman Katılım Sistemi
| Özel Özellikler: | RFID kartı Erişim Kontrolü ve Zaman Katılım Terminalı |
|---|---|
| Türü: | RFID Kartı + Şifre |
| LCD Ekranı: | 2.0 inçlik TFT LCD Renkli Ekran |


