Tüm ürünler
-
Akıllı Ev Güvenlik Alarm Sistemi
-
Parmak İzi Geçiş Kontrol Sistemi
-
Parmak İzi Saat Seyirci Sistemi
-
Yüz Geçiş Kontrol Sistemi
-
Kablosuz Akıllı Kapı Kilidi Tuya TTLock
-
Erişim Kontrolü Okuyucu
-
Kapı Geçiş Kontrol Paneli
-
Elektrikli Manyetik Kilit
-
Elektrikli Sürgülü Kilit
-
Elektrikli Karşılıklı Kilit
-
Elektrikli Kilit Braketi
-
RFID Kart Etiketi
-
erişim kontrol turnikesi
-
Kapı Çıkış Düğmesi
-
Bekçi Tur Devriye Sistemi
-
Otopark Yönetim Sistemi
-
Metal Dedektöründen Geçin
-
USB Parmak İzi Tarayıcı
anahtar kelimeler [ card reader access control systems ] eşleşme 95 Ürünler.
Tuş takımı ile metal malzeme yakınlık kart okuyucu% 10 -% 90 çalışma nemi
| Modeli: | A812 |
|---|---|
| Kilit Çıkışını Kilitle: | ≤3A |
| Alarm Akımı Çıkışı: | ≤1A |
Tuş Yüksek Hızlı CPU İşlemci 240 Mhz ARM 9.0 ile Yüksek Güvenlik Yakınlık Kart Okuyucu
| Modeli: | A103 |
|---|---|
| Görüntüleme: | 2.4 inç TFT renkli ekran 320 * 240 piksel |
| dil: | İngilizce, İspanyolca, Endonezyaca (diğerleri için özelleştirilebilir) |
Tuş takımı / Zaman Dilimi Ayarı ile 12V 1A Uzun Kullanıcı Bellek Proximity Kart Okuyucu
| Modeli: | A103 |
|---|---|
| İşletim modu: | Çevrimiçi çevrimdışı |
| Erişim kontrol fonksiyonu: | Giriş, Çok Doğrulama Modu, 9-PIN Kimliği, Planlanmış Bell, Extermal Bell, 255 Zaman Dilimi, Anti-pas |
Büyük Kapasite Biometrik Parmak izi Erişim Kontrolü ve Kamera ve Dahili Pille Zaman Katılım TCP/IP USB
| Ürün Adı: | Parmak İzi Saatli Devam ve Geçiş Kontrol Sistemi |
|---|---|
| LCD Ekranı: | 3,5" TFT Renkli Ekran |
| Özelleştirilmiş destek: | Yazılımın yeniden yapılandırılması, Özelleştirilmiş logo, Çevrimiçi teknik destek |
Parmak izi ve RFID Kart Erişim Kontrolü Okuyucu Destek Şifre Su geçirmez IP65
| Türü: | Parmak izi+Kimlik kartı+PIN, Parmak izi+IC kartı+PIN |
|---|---|
| Özel Özellikler: | Giriş kontrol sistemi |
| Ağ: | bağımsız |
Parmak izi ve RFID Kart Erişim Kontrolü Okuyucu Destek Şifre ve BT TUYA APP
| Türü: | Parmak izi+Kimlik kartı+PIN, Parmak izi+IC kartı+PIN, Parmak izi+Kimlik kartı+PIN+TUYA, Parmak izi+I |
|---|---|
| Özellik: | Giriş kontrol sistemi |
| Uygulama: | Kapalı |
Şifre ve RFID Kart Erişim Kontrol Okuyucu Su geçirmez IP65
| Özel Özellikler: | Giriş kontrol sistemi |
|---|---|
| Ağ: | bağımsız |
| Doğrulama Modu: | Kart, PIN, PIN/Kart, Kart+PIN |
Parmak İzi/RFID Kart Okuyuculu (inBIO260) İki Kapılı Erişim Denetleyicisi IP Tabanlı Bağlantı
| Ürün Açıklaması: | 2 Kapı için Geçiş Kontrol Paneli |
|---|---|
| Destek Parmak İzi Kapasitesi: | 3.000FPS |
| Kontrol Edilen Kapı Sayısı: | 2 kapı |
Parmak İzi/RFID Kart Okuyuculu (Inbio160) Tek Kapı Erişim Denetleyicisi IP Tabanlı Bağlantı
| Özel özellik: | Tek Kapı İçin Geçiş Kontrol Paneli |
|---|---|
| Tip: | Destek Parmak İzi+Kart Okuyucu |
| RAM/Flash Bellek: | 32M Bit/128M Bit |
Parmak İzi ve RFID Kart Okuyucu ile Üç Kol Erişim Kontrolü Turnike Bariyer Kapısı Sistemi
| Güç gereksinimleri: | 220V/110V AC, 50 / 60Hz |
|---|---|
| Nominal Güç: | 60W |
| isteğe bağlı işlev: | Denetleyici ve RFID Okuyucu veya Denetleyici ve Parmak İzi ve RFID Okuyucu |


