Tüm ürünler
-
Akıllı Ev Güvenlik Alarm Sistemi
-
Parmak İzi Geçiş Kontrol Sistemi
-
Parmak İzi Saat Seyirci Sistemi
-
Yüz Geçiş Kontrol Sistemi
-
Kablosuz Akıllı Kapı Kilidi Tuya TTLock
-
Erişim Kontrolü Okuyucu
-
Kapı Geçiş Kontrol Paneli
-
Elektrikli Manyetik Kilit
-
Elektrikli Sürgülü Kilit
-
Elektrikli Karşılıklı Kilit
-
Elektrikli Kilit Braketi
-
RFID Kart Etiketi
-
erişim kontrol turnikesi
-
Kapı Çıkış Düğmesi
-
Bekçi Tur Devriye Sistemi
-
Otopark Yönetim Sistemi
-
Metal Dedektöründen Geçin
-
USB Parmak İzi Tarayıcı
anahtar kelimeler [ card reader access control systems ] eşleşme 95 Ürünler.
Vandal Proof Kablosuz Proximity Kart Okuyucu, Proximity Kapı Erişim Kontrol Sistemi
| Modeli: | A702 |
|---|---|
| Su geçirmez Endeksi: | IP67 |
| Kapasite: | RFID: 2000 Şifre: 2000 |
ABS Yakınlık Kart Okuyucu Sistemi, Bağımsız Tuş Takımı Erişim Kontrol Sistemi
| Modeli: | R09MP |
|---|---|
| Geçerli statik: | 50-100mA |
| Malzeme: | ABS |
Alarm ve Kapı Çanı ile Küçük Boyutlu Dokunmatik Ekran Biometrik Parmak izi Erişim Kontrol Sistemi
| Özel Özellikler: | Zaman ve Katılım ve Erişim Kontrol Sistemi |
|---|---|
| Ağ: | TCP/IP, RS485, USB Anahtar |
| Türü: | Parmak izi+Parolan, Parmak izi+Kimlik kartı+Parolan, Parmak izi+IC kartı+Parolan |
RFID kartı ve biyometrik parmak izi erişim kontrol sistemi ve yerleşik pil ile biyometrik zaman hazırlık sistemi
| Ürün Adı: | RFID Kart ve Parmak İzi Geçiş Kontrol Sistemi |
|---|---|
| Türü: | Parmak İzi+Şifre+Kart |
| Özel Özellikler: | Dahili batarya |
Biometrik Zaman Katılım Sistemi ve TCP/IP ve USB Portlu Parmak izi Erişim Kontrol Sistemi
| LCD Ekranı: | 2,4'' TFT LCD renkli ekran |
|---|---|
| Dil: | 40'tan fazla dil seçilebilir |
| Parmak İzi Kapasitesi: | 3.000FPS |
Bina Geçiş Kontrol Sistemleri Bırakma Kolu Turnike, Elektronik Turnike Kapıları
| Modeli: | TS1211 |
|---|---|
| Güç gereksinimleri: | 220V/110V AC, 50 / 60Hz |
| Çalışma sıcaklığı: | -28 ila 60 ℃ |
IP66 su geçirmez kablosuz TTLock Uzaktan Kumanda Akıllı Kapı Kilit Tek başına Klavye RFID Tuya WIFI Erişim Okuyucu Kapı Zili
| Ürün Adı: | Biyometrik Akıllı Erişim Kontrol Okuyucu |
|---|---|
| Kullanıcı Kapasitesi: | 1000 kullanıcı (988 ortak kullanıcı + 2 panik kullanıcısı +10 ziyaretçi kullanıcı) |
| Çalışma gerilimi: | 12~28V AC/DC |
TCP/IP Ağlı (C4-SMART) Dört Kapılı Geçiş Kontrol Kartı ve Çift Röleli Geçiş Kontrol Sistemi
| Ürün Adı: | 4 kapılı Erişim Kontrol Kartı |
|---|---|
| kullanıcı: | 20.000 |
| Etkinlik: | 100.000 |
Biyometrik Zaman Kaydı ve Kapı Geçiş Kontrol Sistemi/Yüz Tanıma Bataryalı Zaman Seyirci Terminali(uface)
| Modeli: | FA1-H |
|---|---|
| Kamera: | Yüksek Çözünürlüklü Kızılötesi Kameralar |
| Görüntülemek: | LCD Ekran: 4.3" TFT Dokunmatik ekran |
Görüntülü İnterkom ve QR kod işlevli Yüz Erişim Kontrol Sistemi Weigand Sinyali WIFI TCP/IP
| APP kontrolü: | Görüntülü interkom işlevi |
|---|---|
| Görüntülemek: | 5 inç Dokunmatik Ekran |
| Yüz Kapasitesi: | 6.000 |


