Tüm ürünler
-
Akıllı Ev Güvenlik Alarm Sistemi
-
Parmak İzi Geçiş Kontrol Sistemi
-
Parmak İzi Saat Seyirci Sistemi
-
Yüz Geçiş Kontrol Sistemi
-
Kablosuz Akıllı Kapı Kilidi Tuya TTLock
-
Erişim Kontrolü Okuyucu
-
Kapı Geçiş Kontrol Paneli
-
Elektrikli Manyetik Kilit
-
Elektrikli Sürgülü Kilit
-
Elektrikli Karşılıklı Kilit
-
Elektrikli Kilit Braketi
-
RFID Kart Etiketi
-
erişim kontrol turnikesi
-
Kapı Çıkış Düğmesi
-
Bekçi Tur Devriye Sistemi
-
Otopark Yönetim Sistemi
-
Metal Dedektöründen Geçin
-
USB Parmak İzi Tarayıcı
anahtar kelimeler [ card reader access control systems ] eşleşme 95 Ürünler.
Yerleşik pilli Palm ve Biometrik Parmak izi Zaman Katılım Sistemi Aygıtı
| Ürün Açıklaması: | GT800 |
|---|---|
| Türü: | Çok fonksiyonel, USB flash sürücüsü, parmak izi tipi |
| parmak izi okuyucu: | BioID parmak izi sensörü (Sahtekarlığa Karşı) |
Hibrid Araç Lpr Park Sistemi Uhf Uzun Menzilli Okuyucu ve Plaka Tanıma Terminali
| Kamera objektifi: | 2MP, 3.2mm -11.1mm, Otomatik odaklama |
|---|---|
| Minimum aydınlatma: | 0.1Lux (Standart) |
| Tanıma Mesafesi: | 2-10Meters (En İyi Mesafe 3.5-4m'dir) |
Web Yazılımı Biometrik Parmak izi Erişim Kontrolü ve TCP/IP USB RS48 ile Biometrik Zaman ve Katılım Sistem Terminalı
| ürün adı: | RS458/232 ile Parmak İzi Saatli Katılım |
|---|---|
| LCD Ekranı: | 3'' TFT Ekran |
| Parmak izi: | 3.000FPS |
Dokunmatik Ekran TCP/IP Yüz Biyometrik Katılım Sistemi Destek Sıcaklık Terminali
| Görüntülemek: | 5 inç Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Yüz Kapasitesi: | 6.000Yüz |
| Parmak İzi Kapasitesi: | 6.000 Fps |
Yarı Otomatik Tripod Bariyer Kapısı, 3 Kol Turnike Açılmış Vida veya Bağlantı Elemanı Yok
| Güç gereksinimleri: | 220V/110V AC, 50 / 60Hz |
|---|---|
| Nominal Güç: | 60W |
| isteğe bağlı işlev: | Denetleyici ve RFID Okuyucu veya Denetleyici ve Parmak İzi ve RFID Okuyucu |


