Tüm ürünler
-
Akıllı Ev Güvenlik Alarm Sistemi
-
Parmak İzi Geçiş Kontrol Sistemi
-
Parmak İzi Saat Seyirci Sistemi
-
Yüz Geçiş Kontrol Sistemi
-
Kablosuz Akıllı Kapı Kilidi Tuya TTLock
-
Erişim Kontrolü Okuyucu
-
Kapı Geçiş Kontrol Paneli
-
Elektrikli Manyetik Kilit
-
Elektrikli Sürgülü Kilit
-
Elektrikli Karşılıklı Kilit
-
Elektrikli Kilit Braketi
-
RFID Kart Etiketi
-
erişim kontrol turnikesi
-
Kapı Çıkış Düğmesi
-
Bekçi Tur Devriye Sistemi
-
Otopark Yönetim Sistemi
-
Metal Dedektöründen Geçin
-
USB Parmak İzi Tarayıcı
anahtar kelimeler [ card reader access control systems ] eşleşme 95 Ürünler.
İki Kapılı Geçiş Kontrol Paneli TCP/IP ve Wiegand Sinyalli Geçiş Kontrol Kartı, Güç Adaptörlü Metal Kutu
| Ürün Adı: | Güç Adaptörü Kutulu Erişim Kontrol Kartı |
|---|---|
| Kontrol Edilen Kapı Sayısı: | 2 Kapı |
| Desteklenen Okuyucu Sayısı: | 4 |
KR200 13.5Mhz IC Kart Erişim Kontrol Kart Okuyucu Su geçirmez IP65 ABS Plastik
| Ürün: | IC kart erişim kontrolü okuyucu |
|---|---|
| Boyut: | 85*87*22.5mm |
| Çalışma sıcaklığı: | -10° ila +65°C |
TCP/IP ve Wiegand Signal(C3-100) ile Tek Kapılı Geçiş Kontrol Kartı için Geçiş Kontrol Paneli
| Ürün Açıklaması: | Geçiş Kontrol Paneli Tek Kapı ile Çalışır |
|---|---|
| Tip: | Destek RFID Kart Okuyucu |
| iletişim: | TCP/IP, RS-485 |
Güç Adaptörü Kutusu TCP/IP ve Wiegand ile Sinyal Erişim Kontrol Paneli & Kapı Erişim Kontrol Kartı(C3-100/BOX)
| Tanım: | Güç Adaptörü Kutulu Tek Kapı Geçiş Kontrol Paneli |
|---|---|
| İşlemci: | 32bit MIPS İşlemci |
| kullanıcı: | 30.000 |
Yüz ve Parmak İzi Sabit Kol Köprü Yarım Boy Turnike Geçiş Kontrol Sistemi
| Güç gereksinimleri: | 220V/110V AC, 50 / 60Hz |
|---|---|
| Nominal Güç: | 60W |
| isteğe bağlı işlev: | Denetleyici ve RFID Okuyucu veya Denetleyici ve Parmak İzi ve RFID Okuyucu |
Parmak izi 125KHz Kart Akıllı Kapı Erişim Kontrol Sistemi Dokunmatik Klavye ile Su geçirmez IP66 WIFI Tuya Erişim Kontrolü Oku
| Kullanıcı Kapasitesi: | 1000 kullanıcı (988 ortak kullanıcı + 2 panik kullanıcısı +10 ziyaretçi kullanıcı) |
|---|---|
| Pim Uzunluğu: | 4 ~ 6 basamak |
| Çalışma gerilimi: | 12~28V AC/DC |
Çoklu biyometrik Zaman Katılım Sistemi ve Yüz Parmak izi tanıma Erişim Kontrolü Desteği WEB Yazılım FA110
| Ürün Türü: | Yüz, parmak izi, şifresi, RFID kartı erişim kontrolü ile röle |
|---|---|
| Parmak izi: | 500 fps |
| Yüz: | 500 yüz. |
Bulut Yazılımı Parmak izi Biometrik Zaman Katılım Sistemi TCP/IP ve USB Port ile
| Türü: | Biyometrik Zaman Kaydı |
|---|---|
| Doğrulama metodu: | Parmak İzi, Şifre(Opsiyonel: Kart okuyucu) |
| LCD Ekranı: | 3.5" TFT yüksek çözünürlüklü grafik arayüzü |
Harici Buzzer Kontrollü 13.56MHz Kart Okuyucu ve Yazıcı 26bit Wiegand
| kart: | 13.56MHz |
|---|---|
| Range Oku: | 5CM'ye kadar (13,56 MHz) |
| Su geçirmez: | IP65 |
KR101 13.56 Mhz IC Erişim Kontrol Kartı Okuyucu Wiegand 26/34 ile su geçirmez IP65 içeride veya dışarıda
| kart: | 13.56MHz Yakınlık |
|---|---|
| Okuma aralığı: | 5CM'ye kadar (13,56MHz) |
| Boyut: | 77*43*16mm |


