Tüm ürünler
-
Akıllı Ev Güvenlik Alarm Sistemi
-
Parmak İzi Geçiş Kontrol Sistemi
-
Parmak İzi Saat Seyirci Sistemi
-
Yüz Geçiş Kontrol Sistemi
-
Kablosuz Akıllı Kapı Kilidi Tuya TTLock
-
Erişim Kontrolü Okuyucu
-
Kapı Geçiş Kontrol Paneli
-
Elektrikli Manyetik Kilit
-
Elektrikli Sürgülü Kilit
-
Elektrikli Karşılıklı Kilit
-
Elektrikli Kilit Braketi
-
RFID Kart Etiketi
-
erişim kontrol turnikesi
-
Kapı Çıkış Düğmesi
-
Bekçi Tur Devriye Sistemi
-
Otopark Yönetim Sistemi
-
Metal Dedektöründen Geçin
-
USB Parmak İzi Tarayıcı
anahtar kelimeler [ card reader access control systems ] eşleşme 95 Ürünler.
Biyometrik parmak izi zaman hazırlık sistemi cihazı, dahili pil desteği ile RFID kart okuyucu
| Ürün: | Biyometrik Zaman Kaydı |
|---|---|
| parmak izi okuyucu: | BioID parmak izi sensörü (Sahtekarlığa Karşı) |
| Parmak izi: | 5,000FPS |
Güç Adaptörlü 4 Kapılı Geçiş Kontrol Paneli Metal Kutu/TCP/IP ve Wiegand Sinyalli (C3-400/BOX) Erişim Kontrol Kartı
| Ürün Açıklaması: | 4 Kapılı Kutulu Geçiş Kontrol Paneli |
|---|---|
| Tip: | Destek RFID Kart Okuyucu |
| LED Göstergesi: | Evet, iletişim, güç, durum ve delikli kart için LED göstergesi |
Geçiş kontrol paneli Tek kapılı kontrol panosu Wiegand giriş/çıkış TCP/IP WEB tabanlı erişim kapısı kontrol sistemi (C1-smart)
| Ürün Adı: | Erişim Kontrol Kartı |
|---|---|
| Okuyucu Bağlantı Noktaları: | 2 okuyucu |
| Kullanıcı Kapasitesi: | 20.000 |
Dört Kapı için Geçiş Kontrol Paneli TCP/IP ve Wiegand Sinyalli (C3-400) Geçiş Kontrol Kartı
| Tanım: | 4 Kapı için Geçiş Kontrol Paneli |
|---|---|
| Güç: | DC9.6V-14.4V, Nominal Maks.1A |
| iletişim: | RS485, TCP/IP |
TCP/IP'li İki Kapılı Geçiş Kontrol Kartı ve 2 kapı için Wiegand Sinyal Geçiş Kontrol Paneli(C3-200)
| Ürün Adı: | 2 Kapı Geçiş Kontrol Paneli |
|---|---|
| İşlemci: | 32bit MIPS İşlemci |
| Veri deposu: | 32 milyon bit |
Geçiş Kontrol Paneli Tek Kapılar Kontrol panosu Wiegand giriş/çıkış TCP/IP WEB tabanlı, Güç Adaptörü Kutusu (C1-SMART/BOX) ile
| Ürün Adı: | Güç Adaptörü Kutulu Erişim Kontrol Kartı |
|---|---|
| Wiegand formatı: | Wiegand 26-40bit |
| Güç kaynağı: | DC12V/ 4-7A |
Dört Kapılı Geçiş Kontrol Kartı ve Güç Adaptörlü Röle TCP/IP Ağlı Geçiş Kontrol Sistemi(C4-SMART/BOX)
| Ürün Adı: | Güç Adaptörü Kutulu 4 Kapılı Geçiş Kontrol Kartı |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC12V/ 4-7A |
| statik akım: | 50-100mA |
Güç Adaptörü Kutulu Tek Kapılı Erişim Kontrolü IP Tabanlı Bağlantı Desteği Parmak İzi/RFID Kart Okuyucu(Inbio160/kutu)
| Tanım: | Güç Adaptörü Kutulu Tek Kapı Geçiş Kontrol Paneli |
|---|---|
| Parmak izi kapasitesi: | 3.000FPS |
| Çıkış bağlantı noktası: | 2 adet (1 FORM-C Röle Çıkışı, 1 AuxOutput için 1 FORM-C Röle) |
Hız Kapısı Ofisi Yaya Geçiş Kontrol Turnike, Paslanmaz Çelik Turnike
| Modeli: | TS1222 |
|---|---|
| Güç gereksinimleri: | 220V/110V AC, 50 / 60Hz |
| Çalışma sıcaklığı: | -28 ila 60 ℃ |
Büyük Kapasiteli Kimlik Kartı Okuyucu 125KHz ve Yüz/Parmak İzi/Avuç İçi Saat Seyirci ve Erişim Kontrol Sistemi
| Modeli: | FA1-H |
|---|---|
| LCD ekran:: | 4,3" TFT Dokunmatik ekran |
| Kapasite: | Face:12,000;Fingerprint:20,000;Palm:6,000; Yüz:12.000;Parmak izi:20.000;Avuç içi:6.000; |


