Tüm ürünler
-
Akıllı Ev Güvenlik Alarm Sistemi
-
Parmak İzi Geçiş Kontrol Sistemi
-
Parmak İzi Saat Seyirci Sistemi
-
Yüz Geçiş Kontrol Sistemi
-
Kablosuz Akıllı Kapı Kilidi Tuya TTLock
-
Erişim Kontrolü Okuyucu
-
Kapı Geçiş Kontrol Paneli
-
Elektrikli Manyetik Kilit
-
Elektrikli Sürgülü Kilit
-
Elektrikli Karşılıklı Kilit
-
Elektrikli Kilit Braketi
-
RFID Kart Etiketi
-
erişim kontrol turnikesi
-
Kapı Çıkış Düğmesi
-
Bekçi Tur Devriye Sistemi
-
Otopark Yönetim Sistemi
-
Metal Dedektöründen Geçin
-
USB Parmak İzi Tarayıcı
anahtar kelimeler [ biometric fingerprint attendance system ] eşleşme 43 Ürünler.
Biyometrik Parmak İzi Geçiş Kontrol Sistemi ve RFID Kart Okuyucu Pilli Seyirci Terminali
| kullanım: | Röle ile Biyometrik Zaman Seyirci |
|---|---|
| LCD ekran: | ANDROID, IOS |
| Ekran boyutu: | 2,8 inç TFT Ekran |
TCP/IP/USB bağlantısı ile biyometrik parmak izi zamanında hazırlık sistemi
| Ürün Açıklaması: | Biyometrik Zaman Kaydı |
|---|---|
| Dil: | 40'tan fazla dil seçilebilir |
| Parmak izi kapasitesi: | 3.000FPS |
Web Yazılımı Biometrik Parmak izi Erişim Kontrolü ve TCP/IP USB RS48 ile Biometrik Zaman ve Katılım Sistem Terminalı
| ürün adı: | RS458/232 ile Parmak İzi Saatli Katılım |
|---|---|
| LCD Ekranı: | 3'' TFT Ekran |
| Parmak izi: | 3.000FPS |
Biometrik Parmak izi erişim kontrol sistemi ve kimlik kartı okuyucu ve TCP/IP/Relay ile biyometrik zaman katılım sistemi
| Ürün Tipi: | Pilli Parmak İzi Geçiş Kontrol Sistemi |
|---|---|
| LCD Ekranı: | 2,8 inç TFT |
| Konuşmacı: | Sesli Komut (dil seçilebilir) |
Yerleşik pilli Palm ve Biometrik Parmak izi Zaman Katılım Sistemi Aygıtı
| Ürün Açıklaması: | GT800 |
|---|---|
| Türü: | Çok fonksiyonel, USB flash sürücüsü, parmak izi tipi |
| parmak izi okuyucu: | BioID parmak izi sensörü (Sahtekarlığa Karşı) |
Parmak izi biyometrik zaman hazırlık sistemi pil ve destek TCP/IP/USB bağlantısı
| Ürün Açıklaması: | Dahili Pil ile Parmak İzi Saat Katılımı |
|---|---|
| LCD ekranı: | 2,8" TFT renkli ekran |
| Konuşmacı: | Sesli Komut (dil seçilebilir) |
Biometrik Zaman Kaydetme Sistemi SSR Parmak İzleri Çok Dilli
| Ürün Adı: | Parmak İzi Saat Seyirci Sistemi |
|---|---|
| Görüntüle: | 2.8 inç TFT Ekran |
| tanımlama yöntemi: | Parmak İzi+Kimlik Kartı Okuyucu |
TCP/IP/USB ve pil ile biyometrik parmak izi erişim kontrolü ve zaman katılım sistemi
| Özel Özellikler: | Erişim Kontrol Sistemi, Dahili Pil |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | Yazılımın yeniden yapılandırılması, Özelleştirilmiş logo, Çevrimiçi teknik destek |
| Doğrulama Türü: | Parmak İzi+Kod |
Android parmak izi RFID kartı WIFI ve GPS ile biyometrik zaman katılım sistemi terminali ((GT168)
| Ürün Adı: | Android Sistemi ve Bluetooth/TCP/IP/WIFI ile Parmak İzi ve RFID kartı Saat Seyirci |
|---|---|
| LCD ekranı: | 7 inç TFT renkli ekran |
| İşlemci: | 1344 MHz 4 Çekirdek |
Taşınabilir Elde Alınabilir Yüz/Parmak izi/Kart Biyometrik Zaman Katılım Sistemi 4G WIFI Kablosuz Android 10.0 Horus H1
| LCD EKRAN: | 5.5 inçIPS LCD HD ekran ((720*1440) |
|---|---|
| İşlemci: | 64bit Sekiz Çekirdekli Cortex-A73 CPU, 2,0 GHz |
| Depolama: | 4GB RAM/64GB ROM,Micro SD kart ((max 256GB genişleme) |


